KONCEPTPŘEJETE SI SVATEBNÍ VÝZDOBU BEZ STAROSTÍ?


Výzdobu a dekoraci vybíráme podle stylu a přání. Hlavním vodítkem je pro nás Váš charakter, co máte rádi a v čem se cítíte dobře. Vše musí být pečlivě sladěno s šaty, květinami, účesem apod. V jednom tónu a stylu. Každé zakázce vytváříme KONCEPT, kde je vše přesně stanoveno, a to nejen pro Vaši představu, ale základní koncept je i vodítkem pro ostatní profese. Zvláštní koncept pak vytváříme ještě pro floristy, na jehož základě Vám florista připraví cenovou nabídku. Vlastníme sklad inventáře o rozloze 300 m2 se spousty dekoracemi a různými doplňky. Naší fantazii se meze nekladou. Nepoužíváme ogranzy, mašle, umělé okvětní lístky apod. Milujeme romantickou jednoduchost, ve které je síla bohatství. První hodinová konzultace je bezplatná. V případě, že nedojde k realizaci zakázky je každá další konzultace zpoplatněna 500 Kč/hod. i započatá. Doprava mimo Kutnou Horu je účtována 13 Kč/km.

Na otázku kolik stojí realizace svatby, nelze ihned odpověď. Je to stejné, jako když se jen tak zeptáte, kolik stojí dům. Projektant Vám připraví návrh podle Vašich finančních možností. Od cenového základu, až po nekonečné možnosti. A podobné je to i s naší službou. K tomu, abychom Vám mohli sestavit cenovou nabídku, potřebujeme spoustu informací, které získáme při první konzultaci.  

ROZHODLI JSTE SVŮJ EVENT NEBO SVATBU REALIZOVAT SAMI?

I Vám můžeme pomoci. Sestavíme Vám detailní koncept celé akce, doporučíme ty nejvhodnější profese a dodavatele, projekt a konecept pro floristu. S takto připraveným základem hravě proplujete všemi přípravami a nestane se tak, že byste na něco zapomněli.  Prozradíme Vám čemu se vyvarovat, co není potřeba a naopak, co je fajn mít, také různé fígle, aby ten Váš den byl ten nejkrásnější. Takto připraveným konceptem výrazně uštříte rozpočet.

Cena konceptu: od 9 000 Kč


Vybereme pro Váš koncept vhodné dekoracea inventář z naší půjčovny, nabalíme a dovezeme na místo, kam si budete přát. Na Vás bude samotná realizace, motáž a demontáž. O svoz se opět postaráme my.

Cena konceptu all-inclusive: od 12 000 Kč plus zapůjčení inventáře a doprava.