KOORDINACE

Koordinaci ano či ne?

Nemít koordinovaný min. obřad, je jako když se neučíte na maturitu a spoléháte, že si  zrovna nevytáhnete otázku, kterou právě neumíte. Buď to vyjde nebo ne. Většinou se tento risk ale moc nevyplácí. Ideální je koordinace do posledního svatebního zvyku. Kdo nechce mít vůbec žádné starosti, zvolí koordinaci i déle, např. koordinaci zábavy, dětí apod.

Nevěsta v utajení?

Koordinaci ocení také nevěsty, které se rozhodnou, že chtějí být spatřeny svým milým až při samotném obřadu. Družičky, maminky, svědkyně, ty všechny už stojí ve slavnostním průvodu. Pomoc koordinátorů je v tuto chvíli nepopsatelná. 

Pomoc s oblékáním, a kdy je ta správná doba vyjít? Kde čeká tatínek? Koordinátor je stále po Vašem boku, je pravou rukou, připraven zodpovědět vaše dotazy, zajistit potřeby a zkoordinovat celý chod.

Koordinace

Přejete si požít svůj den naplno? Pak koordinace je jasná volba!

Koordinace, které hosté rádi říkají organizace, není právě u hostů moc oblíbená. Občas si bohužel ale  neuvědomují, jak je pro vás velmi prospěšná. Pokud se rozhodnete si koordinovat obřad svépomocí, budou to právě oni, kteří na vás nahrnou palbu otázek. Také profese potřebují zapnout techniku, matrika vyřídit dokumenty  a vy pak nemáte čas, vychutnat si svůj okamžik. 

Koordinaci ocení především ti, kteří chtějí netradiční obřad. Také snoubenci, jejiž rodiče jsou rozvedeni a  řeší vztahy v rodině nebo mají obřad na oko.

Cena koorodinace: dle požadavku 

+420 777 696 501

Provozovna 1: Městské sady 691, Kutná Hora 284 01,  Provozovna 2: Salon Tu ESTILO Vocelova 345/11, Kutná Hora 28401

IČ:06516556 , č.ú. 5012809379/0800, C 283261 vedená u městského soudu v Praze

OTEVŘENO dle objednávek!

  • Facebook
  • Instagram

©2020 by Tu ESTILO-Sí s.r.o.