Důvěra se vrací aneb wow efect

Máme za sebou květnové svatby, každá úplně jiná, a přesto všechny spojuje jeden faktor. Důvěra v nás vložená. Je pravda, že jedna z nevěst zprvu nevěděla, zda má svůj den, D" zcela úplně vložit do našich rukou s tím, že by se jen nechala překvapit. Ona si přeci něco vysnila, a jak my můžeme vědět, co ona bude chtít? Úplně jednoduše. Pídíme se, ptáme se, mluvíme, mailujeme, sháníme, vyrábíme, natíráme a vymýšlíme každému něco jiného s trefou do jeho vkusu a vybraného stylu. Vyžadujeme ,,volnou ruku". Je pravda, že se trochu nedivím tomu, kdo je na pochybách. Nedokáži si představit, že bych někam přišla a řekla: ,,udělejte mi svatbu na míru, máte volnou ruku". Ale to jsem prostě já. Na otázku, jaký se mi líbí styl, bych asi neuměla odpovědět vůbec. Nebo vlastně jo. Od každého kousek O:) Néé, přikláním se k lehkému a vzdušnému stylu.

Potřebovala bych s dotyčným zhotovitelem hodně mluvit a na první dojem by si musel získat mou důvěru. Pak bych dala na recenze. Ptala bych se těch, kterým zhotovitel svatbu realizoval. Zahrnula bych ho asi tisíce fotografiemi stylů a maily. No a pak, kdybych si už byla jistá, chtěla bych rezervační smlouvu. Protože, co kdy náhodou, že jo. Co psané, to je dané a dobré účty dělají dobré přátelé. Nebojte se, svatbu už mít nebudu. Jsem 17 let šťastně vdaná o:)

A tak jsme si důvěru nastavili jako hlavní pravidlo pro naší práci. Jsem ráda, že se daří naše pravidlo respektovat. Tento respekt, převlečen za důvěru, vracíme v podobě krásného výsledku a spolehlivého jednání. Jak naši klienti říkají: ,,WOW EFECT".

WOW EFECT je pro mě spojení, které mě nějak strká výš a výš. Takovou tu osobní hranci mám na mysli. Když mi nevěsta napíše: ,,už se nemůžu dočkat na váš WOW EFECT", vzbudí ve mne otázky typu: ty jo, bude to pro ni dost WOW? A přihazuji věci a dekorace a usvědčuji se, že je to max., co ze sebe mohu za smluvenou částku vymáčknout. Tedy ne. Vždy se neudržíme a uděláme něco navíc.

S láskou k řemeslu a pro Vás

                                                                                                                                                             Jitka