Svatba. Myslíte, že je na přípravu času dost?

Je super, když nás osloví snoubenci úplně v prvopočátku svatebních příprav. Ve své podstatě bychom měli být druhý na řadě po samotné žádosti o ruku. Máme společně možnost naplánovat úplnou svatbu snů, jelikož je na vše čas, a tak nemusí snoubenci dělat tolik kompromisů. Dalším, velmi milým plusem je, že dokážeme ušetřit rozpočet. Poradíme, co je zbytečné a naopak, do čeho se vyplatí více investovat, vybereme vhodný objekt, kde můžete ušetřit např. na cateringu, jelikož je přístupná kuchyně nebo se bude jednat o přízemní budovu. 

Super je, že v takovém případě můžeme doporučit a následně spolupracovat s prověřenými dodavateli a parťáky. Plánovat rok dopředu se vyplatí. V diáři je totiž relativně volno nejen v našem diáři, ale i u ostatních řemesel a dodavatelů. Doporučení vhodného dodavatele má spoustu aspektů, které musíme zvažovat. Pro snoubence, kteří plánují svatbu na úplné samotě bez zázemí, doporučíme dodavatele, který je naším prověřením schopen uspokojit klienta. Tyto nadstandardní služby však něco stojí. Pro snoubence, kteří mají svatební veselí v objektu se zázemím, vybavením atd. doporučíme prověřeného dodavatele a za menší peníz s ohledem na objekt. Už tady vidíte jeden z aspektů, který může rozhodnout o Vašem rozpočtu. Čím dříve se k přípravám a plánování dostaneme, tím větší možnosti máme.

" Catering je jeden z největších položek svatebního rozpočtu.

Nevěsta Léňa si naše služby rezervovala už před rokem a půl dopředu. Tomu říkáme důvěra. A moc si toho vážíme. Bomba. Měli jsme spoustu času s Léňou dořešit vše v klidu a s předstihem. Měnili jsme v průběhu místo obřadu. Původně si Léňa vyhlídla pro obřad Kapli v Kutné Hoře. Ale vzhledem k scénáři obřadu, který jsme vymysleli, a který Léňu neskutečně nadchnul, jsme hledali prostor jiný, který tomu našemu scénáři padnul jako ...... na hrnec O:). Našli jsme také ty správné šaty podle Lenčiných představ ke stylu výzdoby a doladili koncept. Lenčin přítel je totiž vášnivý rybář. A tak jsme v tomto duchu postavili celý scénář i koncept výzdoby. Těšíme se na realizaci, bude stát za to. O:)


Viděli jsme se dvakrát, možná třikrát, naposledy, když přišli Léňa s přítelem zakoupit do našeho salonu oblek pro ženicha. Záležitosti, jako zasedací pořádek rozvedených rodičů, který Léňu trápil, rezervace objektu pro obřad atd. jsme řešili po messengeru, tel. a mailu. O tom, kolik konzultačních schůzek je nutných, a jak to probíhá zase příště O:)


Tu ESTILO~Sí, PARTNER Vaší svatby