DEKORACE A VÝZODBA

Svatba, event bez starostí? Přenechte to profíkům.

Výzdobu a dekoraci vybíráme podle stylu a přání. Hlavním vodítkem je pro nás Váš charakter, co máte rádi a v čem se cítíte dobře. Vše musí být pečlivě sladěno v jednom tónu a stylu. Pro organizaci a vedení projektu vytváříme každé zakázce koncept, kde je vše přesně stanoveno, a to nejen pro Vaši představu, ale základní koncept je i vodítkem pro ostatní profese. Zvlášť pak vytváříme ještě florist koncept, na jehož základě Vám floristka připraví cenovou nabídku. Vlastníme sklad inventáře o rozloze 400 m2 se spousty dekoracemi a různými doplňky. Naší půjčovnu příběhu, kde se  fantazii meze nekladou. Nepoužíváme ogranzy, mašle, umělé okvětní lístky apod. Milujeme rozmanitou jednoduchost, ve které je síla bohatství. První hodinová konzultace je bezplatná v případě, že dojde k realizaci zakázky.  Nedojde k realizaci zakázky je konzultace zpoplatněna 500 Kč/hod. i započatá. Doprava mimo Kutnou Horu je účtována 13 Kč/km.

 

Na otázku kolik stojí realizace svatby, nelze ihned odpověď. Je to stejné, jako když se např. zeptáte projektanta, kolik stojí dům. Připraví návrh podle Vašich finančních možností. Od cenového základu, až po nekonečné možnosti. K tomu, abychom Vám mohli sestavit cenovou nabídku, potřebujeme spoustu informací, které získáme vyplněním našeho dotazníku a první konzultací.  

 
Twinkly Lights
Venkovní bar

Rozhodli jste se pro realizaci vlastními silami?

I Vám můžeme pomoci. Sestavíme Vám detailní koncept celé akce, projekt a koncept pro floristu, doporučíme ty nejvhodnější profese a dodavatele. S takto připraveným základem hravě proplujete všemi přípravami a nestane se tak, že byste na něco zapomněli.  Prozradíme Vám čemu se vyvarovat, co není potřeba a naopak, co je fajn mít, také různé fígle, aby ten Váš den byl ten nejkrásnější. Takto připraveným konceptem výrazně ušetříte rozpočet.

Cena konceptu STANDARD: od 9 000 Kč

 

Ještě něco více? Ano. Vybereme pro Váš koncept i vhodné dekorace a inventář z naší půjčovny, nabalíme a dovezeme na místo, kam si budete přát. Na Vás bude samotná realizace, motáž a demontáž. O svoz se opět postaráme my. 

Cena konceptu ALL-INCLUSIVE: od 12 000 Kč plus zapůjčení inventáře a doprava.

your

brand

+420 777 696 501

Provozovna 1: Městské sady 691, Kutná Hora 284 01,  Provozovna 2: Salon Tu ESTILO Vocelova 345/11, Kutná Hora 28401

IČ:06516556 , č.ú. 5012809379/0800, C 283261 vedená u městského soudu v Praze

OTEVŘENO dle objednávek!

  • Facebook
  • Instagram

©2020 by Tu ESTILO-Sí s.r.o.