WEDDING • EVENT

Každý člověk je original, a každý pár je double originals. Dekor tvoříme kreativně, originálně a každému na míru.

Scénáře realizací vymýšlíme s velkým předstihem. Existuje ale i sestavení bleskových konceptů, kdy někdy méně znamená více. Jediné, v čem může nastat problém u bleskových konceptů je obsazenost termínu.

Výzdoba a dekorace jsou jedno z nejdůležitějších. Vše musí být pečlivě připraveno. Vlastníme spoustu inventáře a dekorací, naší fantazii se meze nekladou. Nepoužíváme ogranzy, mašle, umělé okvětní lístky apod. Milujeme romantickou jednoduchost, ve které je síla bohatství.

Koordinace znamená bezstarostný průběh svatebního břadu, eventu ... Pro někoho zbytečnost, kterou zvládnete sami. Sami zvládnete sestavit si koncept svatby nebo malé oslavy, výzdobu podle svých možností, ale koordinovat obřad nebo celou párty, to je pro laika víc než nadlidský úkon.
Špalír a nevěsta v utajení? Nebo utajená oslava či dokonce svatba? Pro nás žádný problém, pro Vás bezstarostná síla okamžiku.
Pomůžeme fotografovi, pravou rukou jsme pro catering, kameramana a ostatní profese, zaměstnáme hosty správnou zábavou ...

Professional MUA. Služba, bez které se neobejde opravdová dáma na gala večer, svatbu, pracovní příležitost či významnou událost. Svěříme Vás opravdovým kouzelníkům a mistrům svého oboru. Vše ladíme k celému konceptu spolu s výzdobou a v jakém stylu se vše odehrává.

Dress code

V našem salonu Tu ESTILO www.tuestilo.cz si vybere žena i muž dokonalý kousek přímo na míru, ve kterém budou zářit celý večer. Spolupracujeme s módními návrháři.
 

Služby

Dorty a sladký koutek, kameramana, fotografa, catering, hudbu reprodukovanou i živou, svatební kočár, odvoz hostů, zajištění ubytování, svatební holubice, překladatele a právní služby... Doporučíme ty nejlepší z nejlepších, prověřené a spolehlivé.

Vyšetříme pro Vás finanční rezervy, kde byste to nejméně čekali, a které budou pro Vás velmi přínosné!


Nasloucháme do poslední chvíle přáním klienta, avšak pro dokonalý výsledek pak preferujeme volnou ruku!

Tu ESTILO ~ Sí,

PARTNER Vaší svatby, eventu


Specializujeme se na složitější koncepty výzdoby nebo tam, kde si chtějí zadavatelé, snoubenci, hosté celý event užít na plno bezstarostně a k tomu zažít nezapomenutelný zážitek.